O nás | Layette

O nás

Čo môže vzniknúť z lásky k deťom, vášne pre umenie a neustálej túžbe po prírode?
Tím šikovných ľudí spojil svoje skúsenosti, vášne a sny a vytvoril značku Layette, ktorá ponúka doplnky a bambusové textílie pre bábätká a ich rodičov.

 

 
KVALITA

Deti sú pre nás priorita, a preto pre ne tím Layette vytvára výbavičku z tých najkvalitnejších materiálov. Jedným z prvých dobre vyvinutých zmyslov novorednca je hmat a preto dbáme na to, aby boli bábätká od prvých dní života zabalené do prírodných mäkkých materiálov. Detská pokožka je mimoriadne citlivá, preto sú naše produkty vyrobené zo 100% certifikovanej bambusovej tkaniny, ktorá je hodvábna na dotyk, umožňuje pokožke dýchať, má termoregulačné vlastnosti a má antibakteriálne, protiplesňové a antialergické vlastnosti.
 

PRÍRODA

Naše výrobky šijeme v súlade s prírodou z certifikovaných látok, pričom dôkladne dbáme na to, aby každý prvok výbavičky ako je úprava, etikety a balenie, bol vyrobený z prírodných, ekologicky rozložiteľných materiálov. Záleží nám na životnom prostredí a milujeme prírodu, preto všetky naše kolekcie odkazujú na prírodu a pobyt v lone prírody.
 

MYŠLIENKA

Naše originálne návrhy sú maľované vodovými farbami a následne prenesené na látky. Sme toho názoru, že zmysel pre estetiku a komunikáciu s krásou potrebujú bábätká od prvého momentu.
Naše vzory zobrazujú prírodu takú aká je a deti sa učia o flóre a faune bez skreslenia reality. Naše kolekcie sa nevzťahujú na žiadne pohlavie, vzory sa dokonale dopĺňajú, dajú sa navzájom ľubovolne kombinovať a farebne sa budú hodiť do každého domova zdobeného srdcom.
 

VÝROBA

Každý najmenší detail našej výbavičky bol navrhnutý, vyrobený a ušitý výhradne v Poľsku, a preto naše výrobky potešia uvedomelých rodičov, ktorí chcú obmedziť nákup výrobkov z nespoľahlivých zdrojov.
Každú fázu výroby sledujeme a rovnako nám záleží na dobrej atmosfére a fairtradovej práci.
 

RODINA

Rodina je pre tím Layette najväčšia hodnota, a s veľkou radosťou tvoria a pracujú práve v kruhu rodiny.
Autorkou ilustrácií a umeleckou vedúcou je Agata Gusia Brzozowska, absolventka Akadémie výtvarných umení v Lodži a matka troch detí - dvoch dcér a syna. Spolu s manželom Michalom spojili svoje rodičovské skúsenosti, zmysel pre estetiku, vášeň pre prírodu a krásne predmety každodennej potreby a založili rodinnú značku, kde spájajú všetky tieto aspekty a srdcom vytvárajú jedinečné doplnky pre bábätká a malé deti.

My - v Layette na Slovensku sa tešíme, že môžeme byť súčasťou tohto rodinného tímu a súčasťou ich nádhernej myšlienky.

Ďakujeme za to, že môžeme sprevádzať Vaše detičky už od prvých dní od ich narodenia, v najdôležitejších chvíľach života.

Nemôžeme sa dočkať, kým objavíte naše ďalšie magické kolekcie!
 

Tím  Layette